Vasaros stovykla paaugliams – tobulos vasaros atostogos!

Jei niekada nebuvai stovykloje – daug praradai! Taip pasakytų bet kuris suaugęs žmogus, kuris bent vieną vasarą atostogavo stovykloje. Vasaros stovykla paaugliams yra neišdildomų prisiminimų ir potyrių nuotykis, kuris suteikia galimybę surasti naujų draugų, lavinti įvairius įgūdžius bei gerai praleisti laiką saugioje aplinkoje, be tėvų, mokslų ir kasdienės rutinos.

Vienas pagrindinių tokių stovyklų privalumų yra įvairialypė programa, paremta ne tik pramogomis bet ir įvairiomis edukacijomis. Nuo sporto ir meno iki gamtos tyrinėjimų ir rankdarbių – stovyklų dalyviai turi galimybę atrasti ir išbandyti įvairias veiklas, kurių galbūt net nebūtų galėję išbandyti namuose ar mokykloje. Tai puiki proga ugdyti savarankiškumą, skatinti socialinius įgūdžius, padėti atsiskleisti savo pomėgiams ir galbūt net atrasti naujų talentų.

Be to, stovyklų atmosfera yra neįkainojama. Čia jaunimas susiranda naujų draugų, praplečia pasaulėžiūrą, mokosi bendrauti, dalintis ir bendradarbiauti. Nors trumpam pamiršta socialinius tinklus, telefonus ir pasidžiaugia buvimu čia ir dabar. Gyvenimas kartu su naujais draugais stovyklos nameliuose, įvairios veiklos po atviru dangumi formuoja ne tik malonius prisiminimus, bet ir stiprius draugystės ryšius, kurie išlieka dar ilgus metus.

Tačiau svarbiausia tai, kad vasaros stovyklos paaugliams suteikia galimybę išmokti naujų dalykų apie save ir aplinką. Jos skatina asmeninį augimą, puoselėja nuotykių dvasią, tuo pačiu moko disciplinos bei pagarbos nepažįstamiems žmonėms. Vasaros vakarai prie laužo su dainomis, rytinės mankštos, grupiniai ir individualūs užsiėmimai, filmų vakarai, išvykos ir daugybė kitų pramogų kartu, kuria neįkainojamas patirtis, kurios praturtina paauglių gyvenimą ir pasaulėžiūrą. Dėl šių priežasčių visi nori į stovyklas sugrįžti vėl ir vėl.  Todėl, kai ateina laikas rinktis vasaros atostogas, stovykla dažnai tampa vienu iš pirmų pasirinkimų, ką būtina nuveikti vasarą.

Tina Dance kolektyvas siūlo leisti vasarą drauge – naujų draugų būryje.

Daugiau informacijos apie šių metų stovyklas rasite čia.