PRIVATUMO POLITIKA

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Všį šokių studija „Tina Dance“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo tinklapiais. Šios privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą kai lankotės interneto svetainėje.

Pateikdami asmeninę informaciją tinklalapyje, įskaitant, bet neapsiribojant informacija, kuri automatiškai pateikiama naršant tinklalapyje, Jūs sutinkate su šios Privatumo politikos nuostatomis.

Duomenų tvarkymui taikome saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir ES Bendrajame duomenų apsaugos reglamente.

2. KOKIUS DUOMENIS RENKA DUOMENŲ VALDYTOJAS

Asmens tapatybės informacija (vardas, el. Pašto adresas, telefono numeris ir kt.)


3. KAIP DUOMENŲ VALDYTOJAS RENKA JŪSŲ DUOMENIS?

Mūsų įmonė renka ir apdoroja duomenis, kai:

-Registruojatės internetu arba pateikiate bet kurio mūsų produkto ar paslaugos užsakymą.
-Savanoriškai užpildote registracijos formą arba užsisakote mūsų produktą.
-Naudojate arba peržiūrėkite mūsų svetainę naudodami savo naršyklės slapukus.

4. KAIP DUOMENŲ VALDYTOJAS NAUDOJA JŪSŲ DUOMENIS?


Mūsų įmonė renka jūsų duomenis, kad galėtume:

-Apdoroti užsakymą ir tvarkykyti savo sąskaitą.

5. KOKIOS YRA JŪSŲ DUOMENŲ APSAUGOS TEISĖS?

Teisė susipažinti – jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė pateiktų jūsų asmens duomenų kopijas.

Teisė į ištaisymą – jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė ištaisytų bet kokią jūsų manymu netikslią informaciją. Jūs taip pat turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė pateiktų jūsų manymu neišsamią informaciją.

Teisė ištrinti – jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė ištrintų jūsų asmens duomenis tam tikromis sąlygomis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – Jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis apribotų jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė prieštarauti duomenų tvarkymui – Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis prieštarauti, kad Mūsų įmonė tvarkytų jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkeliamumą – jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis perduotų mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

6. SLAPUKAI


Slapukai yra tekstiniai failai, dedami į jūsų kompiuterį, siekiant surinkti standartinę interneto žurnalo informaciją ir lankytojų elgsenos informaciją. Kai lankotės mūsų svetainėse, mes galime automatiškai rinkti informaciją iš jūsų naudodami slapukus ar panašią technologiją.

7. KAIP SUSISIEKTI SU DUOMENŲ VALDYTOJU?


Jei turite klausimų apie mūsų įmonės privatumo politiką, duomenis, kuriuos mes saugome, arba norėtumėte pasinaudoti viena iš savo duomenų apsaugos teisių, nedvejodami susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu:

Mob.: +370 656 37237

El.p.: info@tinadance.lt