„iCamp! tarptautinė edukacinė stovykla” 2024 kviečia į išskirtinę, alternatyvų neturinčią, SEPTYNIŲ DIENŲ vasaros stovyklą, Poilsio ir sveikatingumo komplekse Palangoje – ATOSTOGŲ PARKAS!

TinaDance kolektyvas, turintis ilgametę patirtį vaikų vasaros stovyklų organizavime Lietuvoje ir užsienyje, bendradarbiaudamas su Poilsio ir sveikatingumo kompleksu Atostogų parkas, šiemet paruošė išskirtinę edukacinę vienos pamainos vasaros stovyklą „iCamp!“ 2024, kuri vyks Palangoje – Atostogų parke! Kviečiami visi mokyklinio amžiaus vaikai nuo 7 iki 18 metų amžiaus (imtinai)!

Stovyklos vadovų ir pedagogų komanda tarptautinė!

Edukacinė, pramoginė, aktyvaus laisvalaikio stovykla išsiskiria savo unikalia lokacija, modernia aplinka bei ilgametę patirtį sukaupusia profesionalų komanda, kuri užtikrins ne tik smagias, bet ir produktyvias bei nepamirštamas vaikų vasaros atostogas Palangoje!

Vaikai tobulins ir mokinsis kalbų visos stovyklos metu, susipažins su muzika, mada, šokiais, teatru, kinu, įvairiomis sporto veiklomis, sveika mityba, susitiks su žinomais socialinių tinklų ir pramogų pasaulio žmonėmis bei pedagogais iš užsienio ir Lietuvos.

2023 iCamp! svečiai buvo – Monika Liu, Jovani, Eglė Jackaitė, Algis Kriščiūnas, Jurga Baltrukonytė, Elijus Malinauskas ir Ignas Lelys.

2024 metų svečių sąrašas bus paskelbtas netrukus…

Stovyklos programa:

daugiau info rasite paspaudę +

Vaikai mokysis įvairų užsienio kalbų (anglų, ispanų ir kt.) šnekamosios kalbos (slang‘o) su lektoriais ir būrio vadovais netradiciniais būdais, atliks kūrybines užduotis bei smagius eksperimentus. Susipažins su užsienio šalių virtuve ir tradiciniais patiekalais. Kalbų dienoje akcentuojamas ir lietuvybės puoselėjimas. Kalbų dienos svečias bus paskelbtas netrukus…

Dienos eigoje bus vykdoma kūrybinė užduotis (teatralinis pasirodymas) bei individualūs improvizacijų šou.
Vakarinėje programoje filmo pristatymas vaikams lietuvių ir anglų kalbomis su išskirtiniu svečiu, kurį paskelbsime netrukus…

Vaikų laukia rytinė atsipalaidavimo programa su gongais ant jūros kranto. Dienos eigoje vyks šokių maratono šventė, su muzika ir šokio pamokomis – flashmob, kurias ves profesionalūs TinaDance kolektyvo treneriai. Muzikos šventėje vaikai susipažins su žinoma Lietuvos dainininke ir dainų autore. Vakarinėje programoje vaikai ruoš Eurovizijos pasirodymus.

Vaikai susipažins su žinomu Lietuvos influencer’iu, kuris papasakos apie šios profesijos atstovų kasdienybę, iššūkius ir patirtis. Vaikų laukia kūrybinė užduotis, susijusi su šių dienų socialinių tinklų aktualijomis. Šios dienos svečias – profesionalus fotografas, kuris išmokys kaip pasidaryti tobulą nuotrauką su išmaniuoju telefonu. Dienos eigoje vaikai galės išbandyti virtualios realybės akinius ir žaidimus su jais.

Esant geram orui bus vykdoma išvyka į Boom park’ą. Esant prastoms oro sąlygoms planuojama išvyka pasirinktinai į vieną iš objektų („Jūrų muziejus”, „Minimelts” nuotykių parkas, Vandens batutų parkas, „Dinozaurų parkas”, Batutų „SKY” parkas)

Viena spalvingiausių ir emocionaliausių dienų, kurios eigoje vyks spalvų šou, putų šou, vakarinėje programoje atvyksta ledų mašina, planuojama atsisveikinimo ir diplomų įteikimo programa prie laužo su dainomis. Chill dienos svečiai bus paskelbti netrukus…

Vaikai po pusryčių rašo atsisveikinimo laiškus, dienos eigoje planuojama išskirtinė programa tėveliams, po kurios nuleidžiama stovyklos vėliava ir atsisveikiname iki kitų metų.

Kiekviena diena „iCamp! tarptautinėje edukacinėje stovykloje” yra išskirtinė, kupina įspūdžių, nepamirštamų patirčių ir pramogų! 2023 metų archyvas:

Papildoma informacija

Stovyklos partneris:

Poilsio ir sveikatingumo kompleksas Palangoje – Atostogų parkas

Stovyklos vieta ir apgyvendinimas:

Atostogų parkas – Poilsio ir sveikatingumo kompleksas Palangoje

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k. (Palanga) lokaciją galite pamatyti čia

*Vaikai skirstomi į tris būrius (pagal amžių) kiekvienas būrys turi savo vadovą ir vadovo asistentus.

*Vaikai apgyvendinami 6-7 vietų kambariuose. Kiekvienas būrys turės savo atskirą pastatą su visais patogumais.

Maitinimo tipas:

5 kartus dienoje: 3 pagrindiniai maitinimai + 2 užkandžiai. Maistas gaminamas vietoje, Atostogų parke.

Saugumo užtikrinimas stovykloje:

Vaikai nustatytu laiku (grupėmis) galės naudotis Atostogų parko baseinais, su profesionalių gelbėtojų priežiūra.

„iCamp!“ Kainos ir registracija

STOVYKLA SU NAKVYNE

777 Eur


 Neatvykus  į stovyklą avansas yra negrąžinamas!

STOVYKLA BE NAKVYNĖS

666 Eur


 Neatvykus  į stovyklą avansas yra negrąžinamas!

(Stovyklos laikas: 9:00 – 21:00)