„iCamp!“ tarptautinė edukacinė stovykla 2023 kviečia į išskirtinę, alternatyvų neturinčią, NET AŠTUONIŲ DIENŲ vasaros stovyklą ant Baltijos jūros kranto – Kunigiškėse!

TinaDance kolektyvas, turintis ilgametę patirtį vaikų vasaros stovyklų organizavime Lietuvoje ir užsienyje, bendradarbiaudamas su Nacionaline M. K. Čiurliono Menų mokykla, šiemet paruošė išskirtinę edukacinę vienos pamainos vasaros stovyklą „iCamp!“ 2023, kuri vyks M. K. Čiurlionio Menų edukacijos centre Kunigiškėse! Kviečiami visi nuo 4 iki 18 metų amžiaus (imtinai)!

Stovyklos vadovų ir pedagogų komanda tarptautinė!
 

Edukacinė, pramoginė, aktyvaus laisvalaikio stovykla išsiskiria savo unikalia lokacija, modernia aplinka bei ilgametę patirtį sukaupusia profesionalų komanda, kuri užtikrins ne tik smagias, bet ir produktyvias bei nepamirštamas vaikų vasaros atostogas ant Baltijos jūros kranto!

Vaikai tobulins ir mokinsis kalbų visos stovyklos metu, susipažins su muzika, mada, šokiais, teatru, kinu, įvairiomis sporto veiklomis, sveika mityba, susitiks su žinomais socialinių tinklų ir pramogų pasaulio žmonėmis bei pedagogais iš užsienio ir Lietuvos.

iCamp svečiai – Monika Liu, Jovani, Eglė Jackaitė, Algis Kriščiūnas, Jurga Baltrukonytė, Elijus Malinauskas ir kt.

Kiekviena diena „iCamp!“ tarptautinėje edukacinėje stovykloje yra išsskirtinė, kupina įspūdžių, nepamirštamų patirčių ir pramogų!

Stovyklos programa:

daugiau info rasite paspaudę +

Vaikai mokysis įvairų užsienio kalbų (anglų, ispanų ir kt.) šnekamosios kalbos (slang‘o) su
lektoriais ir būrio vadovais netradiciniais būdais, atliks kūrybines užduotis bei smagius eksperimentus. Susipažins su užsienio šalių virtuve ir tradiciniais patiekalais. Kalbų dienoje akcentuojamas ir lietuvybės puosėlėjimas.

Vaikai susipažins su sveikos mitybos principais dienos eigoje (paskaitas ves profesionalus mitybos ir sveikos gyvensenos specialistas), dalyvaus sportinėjė veikloje, estafetese bei treniruotėse. Vaikų laukia banglenčių pamokos, kaitavimas, futbolo ir krepšinio treniruotės, stalo tenisas, badmintonas, tinklinis, ir netradiciniai lauko žaidimai grupėse.

Vaikų laukia rytinė atsiplaidavimo programa su gongais ant jūros kranto. Dienos eigoje vyks šokių maratono šventė, su muzika ir šokio pamokomis – flashmob, kurias ves profesionalūs TinaDance kolektyvo trenereriai. Muzikos šventėje vaikai susipažins su žinoma Lietuvos daininke ir dainų autore – Monika Liu. Vakarinėje programoje vaikų laukia Afro šou vakarėlis.

Vaikai susipažins su žinomu Lietuvos influenceriu, kuris papasakos apie šios profesijos atstovų kasdienybę, iššūkius ir patirtis. Vaikų laukia kūrybinė užduotis, susijusi su šių dienų socialinių tinklų aktualijomis.


Taip pat susipažins su žurnalise ir rašytoja, geriausiai žinoma kaip kultinių žurnalų jaunimui redaktore – Jurga Baltrukonyte. Su jos redaguojamu žurnalu „Panelė“ užaugo ištisos kartos savimi pasitikinčių ir gyvenimą mylinčių merginų. Nuo žiemos iš Lietuvos pabėgusi į Fuerteventūros salą Ispanijoje, ji su komanda leidžia nepaprastų istorijų žurnalą „Happy 365“ ir rašo nuostabias istorijas vaikams. Jurgos knygų serijoje – spalvingi, nuotaikingi pasakojimai apie jausmus ir drąsą būti savimi. Rašytoja išleido 7 knygas vaikams, o didžiausia įkvėpėja tapo dukra Paula. Nuo žiemos iš Lietuvos pabėgusi į Fuerteventūros salą Ispanijoje, ji su komanda leidžia nepaprastų istorijų žurnalą „Happy 365“ ir rašo nuostabias istorijas vaikams. Jurgos knygų serijoje – spalvingi, nuotaikingi pasakojimai apie jausmus ir drąsą būti savimi. Rašytoja teigia, kad su vaikais patiria naujų emocijų, atgaivina pamirštus jausmus – baimę eiti į darželį, mokyklą, laimę žaisti, džiaugtis paprastais dalykais, mylėti net sliekus.


Dienos eigoje vaikai galės išbandyti virtualios realybės akinius ir žaidimus su jais, o vakarinėje programoje aptarti įvairius mados trend‘us.

Vaikai susipažins su žinomais Lietuvos aktoriais – Egle Jackaite ir Elijumi Malinausku (pagrindiai filmo “Drugelio širdis” aktoriai), kurie ves laisvo pobūdžio paskaitą – diskusiją, apie filmavimo užkulisius. Taip pat su tapytoju, fotografu, tekstų autoriumi ir buvusiu legendinės grupės „Fojė“ muzikantu – Algiu Kriščiūnu. Jo kūryba perteikia egzistencialistinę filosofiją ir humanistinį gyvenimo suvokimą. Menininko darbai kupini asmeninių išgyvenimų, nerimo ir džiaugsmo, slaptų žinučių ir prasmių, kurias kiekvienas žiūrovas iššifruos skirtingai.


Dienos eigoje bus vykdoma kūrybinė užduotis (teatralinis pasirodymas) bei individualūs improvizacijų šou.


Vakarinėje programoje filmo “Drugelio širdis” pristatymas vaikams lietuvių ir anglų kalbomis. “Drugelio širdis” – lietuviškas filmas šeimai, apie draugystę ir drąsą būti kitokiu nei visi. Tai istorija apie ypatingą berniuką Juozapą, kuris slepia didelę paslaptį. Jo širdį saugo gaubtas ir storas šarvas. Juozapo pasaulis – tai sename dvare paties sukonstruotas vabzdžių viešbutis ir jo gyventojai. Vieną dieną į miestelį atsikrausto naujokė Rugilė, ir Juozapo gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis. Rugilės dėka, Juozapas nugali savo baimę ir tampa atviras pasauliui. Nes draugystė daro stebuklus ir augina sparnus!

Esant geram orui bus vykdoma išvyka į Boom park’ą. Esant prastoms oro sąlygoms planuojama išvyka pasirinktinai į vieną iš objektų („Jūrų muziejus”, „Minimelts” nuotykių parkas, Vandens batutų parkas, „Dinozaurų parkas”, Batutų „SKY” parkas)

Viena spalvingiausių ir emocionaliausių dienų, kurios eigoje vyks spalvų šou, putų šou, vakarinėje programoje atvyksta ledų mašina, planuojama atsisveikinimo ir diplomų įteikimo programa prie laužo su dainomis. Chill dienos svečias žinomas didžėjus, muzikos prodiuseris, radijo ir televizijos laidų vedėjas – Jonas Nainys (DJ Jovani), surengs vaikams nepamirštamą diskoteką.

Vaikai po pusryčių rašo atsisveikinimo laiškus, dienos eigoje planuojama išskirtinė programa tėveliams, po kurios nuleidžiama stovyklos vėliava ir atsisveikiname iki kitų metų.

Papildoma informacija

Stovyklos partneris – Nacionalinė M. K. Čiurlionio Menų mokykla

Stovyklos vieta ir apgyvendinimas:

M. K. Čiurlionio Menų edukacijos centras (lokaciją galite pamatyti čia)

Užkanavės g. 29, Palanga (Kunigiškės)

Vaikai skirstomi į keturis būrius (pagal amžių) po 25 vaikus, kiekvienas būrys turi savo vadovą ir vadovo asistentus.

Vaikai apgyvendinami keturių vietų kambariuose. Kiekviename kambaryje yra atskiri dušai ir tuoletai.

Maitinimo tipas:

5 kartus dienoje: 3 pagrindiniai maitinimai + 2 užkandžiai. Maistas gaminamas vietoje, Menų edukacijos centre esančioje kavinėje.

Saugumo užtikrikimas stovykloje:

Vaikai visos stovyklos metu devės išmanias apyrankes, su kuriomis galės patekti į valgyklą, prie jūros, į (ar iš) savo kambarius tik tam tikromis valandomis. Apyrankės veikia prilietimo principu.

„iCamp!“ Kainos ir registracija

STOVYKLA SU NAKVYNE

699 Eur


 Neatvykus  į stovyklą avansas yra negrąžinamas!

STOVYKLA BE NAKVYNĖS

555 Eur


 Neatvykus  į stovyklą avansas yra negrąžinamas!

(Stovklos laikas: 9:00 – 21:00)