Papildomos paslaugos

Vestuvinio šokio pamokos

Mes siūlome išmokti šokti tradicinį lėtą valsą, o gal  netradicinį, pereinantį į kitą šokio stilių arba „crazy” vestuvinį šokį? Išradingumui ribų nėra!  Tai tik priklauso nuo Jūsų norų ir nuotaikos. Mūsų  gausi  ir profesionali  trenerių  komanda  tikrai padės  jog  šie užsiėmimai būtų ne tik pareiga, o ir  smagus  ritualas prieš  vestuves.

Pamokų trukmė, šokio pastatymo sudėtingumas priklauso nuo Jūsų pageidavimų ir  galimybių. Privačių pamokų pliusai:

– Jus gausite pilnavertį mokytojo dėmesį, todėl mokytojas greitai pastebės jūsų šokio klaidas ir jas akimirksniu pataisys

– Galėsite išmokti šokio įmantrybių ir subtilybių

– Paaiškinamos bus smulkmenos

– Kad ir kaip jums sunkiai sektųsi išmokti, arba jūsų tempas bus lėtas – šokių mokymas bus pritaikytas prie jūsų poreikių.

NAUJOVĖS:

– Jaunavedžių šokis kartu su pulku. Tai dar didesnė staigmena visai svitai ir Jums patiems.  Kol jaunavedžiai dalyvauja fotosesijoje, kad svečiai nenuobodžiautu jiems siūlome praleisti laiką šokių pamokoje, taip padarysite staigmeną svečiams, vakare visai svitai pasilinksminimo metu sušokdami išmoktą trumpą teminį šokį!

Kainos: 

Kaina  priklauso  nuo  pageidavimų – jai norite  išmokti  tvarkingai  suktis  valso  žingsneliu be  jokių  spec.  choreografinių  įmantrybių   viena  valanda privačios pamokos  jums  kainuos  38  eur.  Jai  imate pamokų paketą – iškart susimokant  už  8  pamokas,  kaina bus  už  visas pamokas  250  eur. (1 pamokos kaina 31,25 eur.)

Padedame sutvarkyti/sukarpyti  muziką, įgyvendinti  jūsų norimas choreografines idėjas.

Nuotraukose nurodyta „Tina Dance” šokių studijos veikla.

Dovana  būsimai nuotakai!

Paruoškite nuotaką vedybiniam gyvenimui originaliai! Viliojimo meno pagrindai  ir  pirmosios  nakties  šokis  jaunikiui! Juk nėra  nieko žavingiau  nei  mergina šokanti  savo  vyrui…  Merginos, jis tikrai to nepamirš dar ilgai!   O gal norite  pamokos salsos, bachatos ar pop  ritmu?

Šokių pamoka, tai ideali pramoga bet kurios  dalyvės skoniui.  Mūsų didelė ir profesionali komanda gali Jums padėti suteikti  nepamirštamus dienos įspūdžius  jūsų  kompanijai!

Siūlome:

– privačias viliojimo meno pamokas

– galime atvykti į jūsų pageidaujamą vietą ir pravesti šokių pamoką prie jūros,  sodyboje  ir t.t

– kostiumų, aksesuarų  nuoma mergvakariams – tikrai yra  iš ko rinktis,  pas mus originalūs kostiumai! Nereiks sukti jūsų  kompanijai  galvos  ką apsirengti…

-šokio pamoka + pasisėdėjimas pas mus  studijoje su šampano ar kito gėrimo  paserviravimu ir kitais vasariškais gardumynais ( tik Švyturio arenoje).

Šokio stiliaus pasirinkimai:

-viliojimo meno pagrindai

-salsa

-bachata

-show

-disko  ir t.t

Daugiau informacijos telefonu –    865637237

Švyturio arena  – korpusas 7, Klaipėda

Jei norite ne vien bernvakario priesaikos, o ir netikėtos bernvakario idėjos/siurprizo! Puiki dovana jaunikiui yra  merginų  šou šokių programa. Mūsų  programa žavinga, šmaikšti ir atitinkanti visus padorumo standartus.  Galime  sušokti  kankaną, o gal norite šokių  aikštelėje  išvysti  ugningą salsą? Ilgakojės  merginos šokių  aikštelėje tikrai nepaliks abejingų.

Pabrėžiame jog  NEŠOKAME STRIPTIZO ir NEPASILIEKAME VAKARĖLIUOSE!

 

20190328 221745 resized

Kostiumų nuoma

Nerandate sau tinkamo kostiumo teminiam vakarėliui ar fotosesijai? Tai ne bėda! Nuo šiol nuomojame įvairius kostiumus teminiams vakarėliams, mergvakariams, sceniniam įvaizdžiui ir kt. Daugumą mūsų kostiumų galite pamatyti mūsų „Kostiumių nuoma” facebook paskyroje (https://www.facebook.com/ivairiu.kostiumu.nuoma?ref=hl) arba „Tina Dance” šokių studijos facebook albumuose, video galerijoje. ma.

29683985 852297471623724 8432259952580057799 n

Renginių organizatoriams

„Tina dance” kolektyvo šokėjai – gražuolės merginos, smagūs padaužiški paaugliai, vaikų grupė, įvairių šokių stilių profesionalai Jūsų šventėje gali sukurti neįtikėtinai smagią atmosferą. Tik išsakykite savo idėjos, norus, sumanymus, o „Tina dance” kolektyvas įgyvendins juos net geriau nei tikitės. Jūsų pasirinkimui daugiau nei šimtas sceninių kostiumų kolekcijų, jau sukurtos įvairių šokių choreografijos, pagal Jūsų sumanymą sukurti šokiai ir kostiumai ir dar daugybė kitų bendradarbiavimo galimybių. Universalumas: šokiai, svečių pasitikimas, šokių pamokos Jūsų šventės dalyviams, dovanų įteikimas, netikėti siurprizai. Susisiekite su mumis ir aptarsime, kaip „Tina dance” galėtų prisidėti, kad Jūsų šventė šiemet taptų išties nepamirštama.

reng

Viliojimo meno pagrindai

Merginos, nesugalvojate ką dovanoti nuotakai? Štai jums puiki idėja 😉 Mergvakariai nuo seno tapatinami su audringu paskutiniu vakaru prieš vedybinį gyvenimą. Todėl „Tina Dance” komanda gali Jums padėti padaryti šią šventę vienintele, nepakartojama ir neužmirštama. „Tina Dance” komanda Jus siūlo iškritinį dėmesį nuotakai bei naudingus užsiėmimus visam merginų būriui. Pasirinkimai: – privačias viliojimo meno pamokas studijoje arba už jos ribų – išskirtiniai mergavakrio kostiumai; – profesionalaus video ir fotografo paslaugos įamžinant Jūsų vakarėlį – vakarėlio organizavimas Dėmesio: būtina išankstinė registracija, nurodant tikslų dalyvių skaičių. Daugiau informacijos tel: 865637237 El. paštas: info@tinadance.lt Adresas: Dubysos g. 10, Švytūrio arena, 7 korpusas.

mergvakariai

Dovanų kuponai

Šokių pamokos ar grupiniai sporto užsiėmimai – puiki dovana visiems! Dovanų kuponą galite įsigyti šokių pamokoms iš viso mūsų siūlomo repertuaro. Dėl dovanų kuponų galite kreiptis tel.+37065637237 arba info@tinadance.lt

kuponai

Individualios pamokos

Individualios šokių pamokos pliusai: Gaunamas visiškas mokytojo dėmesys, todėl mokytojas greitai pastebi jūsų šokio klaidas ir jas akimirksniu pataiso. Galima išmokti šokio įmantrybių ir subtilybių. Paaiškinamos smulkmenos. Kad ir kaip jums sunkiai sektųsi išmokti, arba jūsų tempas bus lėtas – šokių mokymas bus pritaikytas prie jūsų poreikių.

vestuvinis2

Įmonėms

„Tina Dance“ studija gali tapti ir puiki puošmena Jūsų miesto šventėse, įmonės renginiuose ar vakarėliuose. Tina Dance” kolektyvo nariai – vaikai, merginos ir vaikinai, gali išpildyti drąsiausią ir sudėtingiausią Jūsų sumanymą. Kolektyvas gali pasiūlyti Jums dešimtis galimybių, kaip pradžiuginti, nustebinti, sužavėti Jūsų klientus, partnerius ar kolegas. Šimtas šokėjų scenoje, specialiai Jūsų įmonei sukurti sceniniai kostiumai ar choreografinės kompozicijos pagal Jums reikalingus kūrinius, vaikinų, merginų, vaikų pasirodymai lėktuve, laive ar paprasčiausioje scenoje, reklaminių lankstinukų dalybos Jūsų įmonėje ar gatvėje, asistavimas Jūsų šventės renginio vedėjui ar prizų įteikimas – galimybių begalė. Taip pat, visiems žinant, kad norint sutvirtinti kolektyvą, svarbi bendra veikla. Todėl galime pasiūlyti šokių pamokas, kurios gali ne tik padėti kolektyvui susibendrauti, išspręsti kilusias problema, bet ir atrasti naują aistrą. Profesionalūs choreografai Jus išmokys įvairiausių šokių žingsnelių, o galbūt sukursite net įmonės šokį!Vietoj įprastų susitikimų galėsite rengti nepamirštamus vakarus, kurių dar ilgai negalės pamiršti Jūsų kolegos. Specialiai tam pritaikytos salės. 20metų patirtis garantuoja ne tik profesionalumą, bet ir renginio įvairiapusiškumą. Susisiekite su mumis ir aptarsime, kaip „Tina dance” galėtų prisidėti, kad Jūsų šventė šiemet taptų išties nepamirštama.

Salių nuoma

Nuomojame grupiniams sporto užsiėmimas, šokių, būrelių, spektaklių repeticijoms, įvairiems renginiams ar konferencijoms organizuoti:

-Nemokama aikštelė automobiliui

-Visiškai naujas sporto inventorius

– Tualetai

– Dušai

– Persirengimo kambariai

– Laukiamoji zona

Salių plotai – kiekvienos po 100 m2

Dėl nuomos kreiptis tel.: +37065637237

Švyturio arena 7 korpusas 1 aukštas

Dubysos g.10,  Klaipėda

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas