TinaDance | Papildomos paslaugos
15599
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15599,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Papildomos paslaugos

Individualios pamokos

Individualios šokių pamokos pliusai: Gaunamas visiškas mokytojo dėmesys, todėl mokytojas greitai pastebi jūsų šokio klaidas ir jas akimirksniu pataiso. Galima išmokti šokio įmantrybių ir subtilybių. Paaiškinamos smulkmenos. Kad ir kaip jums sunkiai sektųsi išmokti, arba jūsų tempas bus lėtas – šokių mokymas bus pritaikytas prie jūsų poreikių.

Dovanų kuponai

Šokių pamokos ar grupiniai sporto užsiėmimai – puiki dovana visiems! Dovanų kuponą galite įsigyti šokių pamokoms iš viso mūsų siūlomo repertuaro. Dėl dovanų kuponų galite kreiptis tel.+37065637237 arba info@tinadance.lt

Viliojimo meno pagrindai

Merginos, nesugalvojate ką dovanoti nuotakai? Štai jums puiki idėja 😉 Mergvakariai nuo seno tapatinami su audringu paskutiniu vakaru prieš vedybinį gyvenimą. Todėl „Tina Dance“ komanda gali Jums padėti padaryti šią šventę vienintele, nepakartojama ir neužmirštama. „Tina Dance“ komanda Jus siūlo iškritinį dėmesį nuotakai bei naudingus užsiėmimus visam merginų būriui. Pasirinkimai: – privačias viliojimo meno pamokas studijoje arba už jos ribų – išskirtiniai mergavakrio kostiumai; – profesionalaus video ir fotografo paslaugos įamžinant Jūsų vakarėlį – vakarėlio organizavimas Dėmesio: būtina išankstinė registracija, nurodant tikslų dalyvių skaičių. Daugiau informacijos tel: 865637237 El. paštas: info@tinadance.lt Adresas: Dubysos g. 10, Švytūrio arena, 7 korpusas.

Salių nuoma

Nuomojame grupiniams sporto užsiėmimas, šokių, būrelių, spektaklių repeticijoms, įvairiems renginiams ar konferencijoms organizuoti:

-Nemokama aikštelė automobiliui

-Visiškai naujas sporto inventorius

– Tualetai

– Dušai

– Persirengimo kambariai

– Laukiamoji zona

Salių plotai – kiekvienos po 100 m2

Dėl nuomos kreiptis tel.: +37065637237

Švyturio arena 7 korpusas 1 aukštas

Dubysos g.10,  Klaipėda

Vestuvinio šokio pamokos

Mes siūlome išmokti šokti tradicinį lėtą valsą, netradicinį, pereinantį į kitą šokio stilių arba „crazy“ vestuvinį šokį. Išradingumui ribų nėra, tai tik priklauso nuo Jaunavedžių norų ir nuotaikos. Pamokų trukmė, šokio pastatymo sudėtingumas priklauso nuo Jūsų pageidavimų, galimybių: – Jus gausite pilnavertį mokytojo dėmesį, todėl mokytojas greitai pastebės jūsų šokio klaidas ir jas akimirksniu pataisys. – Galėsite išmokti šokio įmantrybių ir subtilybių. – Paaiškinamos bus smulkmenos. – Kad ir kaip jums sunkiai sektųsi išmokti, arba jūsų tempas bus lėtas – šokių mokymas bus pritaikytas prie jūsų poreikių. NAUJOVĖS: – Jaunavedžių šokis kartu su pulku. Tai dar didesnė staigmena visai svitai ir Jums patiems. – Kol jaunavedžiai dalyvauja fotosesijoje,kad svečiai nenuobodžiautu, Jiems siūlome praleisti laiką šokių pamokoje,taip padarysite staigmeną jaunavedžiams, vakare visai svitai pasilinksminimo metu sušokdami išmoktą trumpą teminį šokį! Nuotraukose nurodyta „Tina Dance“ šokių studijos veikla.

Mergvakariai ir bernvakariai

Mergvakariai ir bernvakariai nuo seno tapatinami su audringu paskutiniu vakaru prieš vedybinį gyvenimą. Todėl „Tina Dance“ komanda gali Jums padėti padaryti šią šventę vienintele, nepakartojama ir neužmirštama. „Tina Dance“ komanda gali Jums pasiūlyti: – privačias viliojimo meno pamokas studijoje; – galime atvykti į Jūsų šventę su programa; – kostiumų nuoma mergvakariams; – mergvakario/bernvakario organizavimas – visa šventės programa Jūsų vakarui. Daugiau informacijos tel: 865637237ance“ šokių studijos veikla.

Įmonėms

„Tina Dance“ studija gali tapti ir puiki puošmena Jūsų miesto šventėse, įmonės renginiuose ar vakarėliuose. Tina Dance“ kolektyvo nariai – vaikai, merginos ir vaikinai, gali išpildyti drąsiausią ir sudėtingiausią Jūsų sumanymą. Kolektyvas gali pasiūlyti Jums dešimtis galimybių, kaip pradžiuginti, nustebinti, sužavėti Jūsų klientus, partnerius ar kolegas. Šimtas šokėjų scenoje, specialiai Jūsų įmonei sukurti sceniniai kostiumai ar choreografinės kompozicijos pagal Jums reikalingus kūrinius, vaikinų, merginų, vaikų pasirodymai lėktuve, laive ar paprasčiausioje scenoje, reklaminių lankstinukų dalybos Jūsų įmonėje ar gatvėje, asistavimas Jūsų šventės renginio vedėjui ar prizų įteikimas – galimybių begalė. Taip pat, visiems žinant, kad norint sutvirtinti kolektyvą, svarbi bendra veikla. Todėl galime pasiūlyti šokių pamokas, kurios gali ne tik padėti kolektyvui susibendrauti, išspręsti kilusias problema, bet ir atrasti naują aistrą. Profesionalūs choreografai Jus išmokys įvairiausių šokių žingsnelių, o galbūt sukursite net įmonės šokį!Vietoj įprastų susitikimų galėsite rengti nepamirštamus vakarus, kurių dar ilgai negalės pamiršti Jūsų kolegos. Specialiai tam pritaikytos salės. 20metų patirtis garantuoja ne tik profesionalumą, bet ir renginio įvairiapusiškumą. Susisiekite su mumis ir aptarsime, kaip „Tina dance“ galėtų prisidėti, kad Jūsų šventė šiemet taptų išties nepamirštama.

Renginių organizatoriams

„Tina dance“ kolektyvo šokėjai – gražuolės merginos, smagūs padaužiški paaugliai, vaikų grupė, įvairių šokių stilių profesionalai Jūsų šventėje gali sukurti neįtikėtinai smagią atmosferą. Tik išsakykite savo idėjos, norus, sumanymus, o „Tina dance“ kolektyvas įgyvendins juos net geriau nei tikitės. Jūsų pasirinkimui daugiau nei šimtas sceninių kostiumų kolekcijų, jau sukurtos įvairių šokių choreografijos, pagal Jūsų sumanymą sukurti šokiai ir kostiumai ir dar daugybė kitų bendradarbiavimo galimybių. Universalumas: šokiai, svečių pasitikimas, šokių pamokos Jūsų šventės dalyviams, dovanų įteikimas, netikėti siurprizai. Susisiekite su mumis ir aptarsime, kaip „Tina dance“ galėtų prisidėti, kad Jūsų šventė šiemet taptų išties nepamirštama.

Kostiumų nuoma

Nerandate sau tinkamo kostiumo teminiam vakarėliui ar fotosesijai? Tai ne bėda! Nuo šiol nuomojame įvairius kostiumus teminiams vakarėliams, mergvakariams, sceniniam įvaizdžiui ir kt. Daugumą mūsų kostiumų galite pamatyti mūsų „Kostiumių nuoma“ facebook paskyroje (https://www.facebook.com/ivairiu.kostiumu.nuoma?ref=hl) arba „Tina Dance“ šokių studijos facebook albumuose, video galerijoje. ma.

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas