TinaDance | Apie mus
15590
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15590,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Apie mus

Kuo mes užsiimame

80%  veiklos užima šokiai

20%  grupiniai sporto užsiėmimai

Esame šokių ir sporto studija, gyvuojanti jau 20 m. 

 

Kolektyvas jau pelnė tiek publikos simpatijas, tiek televizijos prodiuserių, renginių organizatorių bei scenos įžymybių pasitikėjimą.
Didžiulis kolektyvas repetuoja ir sportuoja šokių studijose Klaipėdoje ir Gargžduose, dalyvauja didžiausiuose šalies renginiuose, filmuojasi populiariausiose televizijos laidose ir yra kviečiamas į iškilmingiausias miestų, įmonių ar asmenines šventes!

 

Išbandyta ir patikrinta, kad judėjimas — geros sveikatos, puikios savijautos ir energijos garantas. Tad laisvalaikį kviečiame leisti aktyviai, įdomiai ir prasmingai. Mūsų šokio ir sporto studijoje laukiami tie, kurie siekia kūno, proto bei sielos harmonijos.

Profesionalūs šokių ir sporto treneriai kviečia visus, norinčius pajudėti kiekvienam priimtinu ir labiausiai tinkamu būdu ir laiku.

 

PASLAUGOS»

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas