Sportas

Strechingas-tempimai-lankstumo treniruotės

 

STRETCH – tai lankstumo lavinimo treniruotės, kuriose špagatas nėra pagrindinis tikslas. Siekiame judėjimą paversti malonumu, atrasti kūno laisvumo jausmą po užsiėmimo, atrasti būseną, kuri leis įsimylėti tempimo pratimus.
Treniruotės tinka visiems, kas nori atrasti laisvesnį judėjimą, atpalaiduoti sustingusį kūną po sėdimo darbo ofise ar ištempti sustingusius raumenis po sporto treniruotės.
Užsiėmimus lanko studijos lankytojai, šokėjai ir tiesiog norintys atrasti savo kūno galimybes.
Amžius STRETCH treniruotėse nėra svarbus, pradėti gerinti lankstumą galima bet kuriuo metu.

Klaipėdoje:

  • antradieniais ir ketvirtadieniais 18.15 val. pradedantieji
  • antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30 val. pažengę

Kaina 40 eur./mėn.

Treneris Tomas Stasiūnas2

29543254 847793792074092 3666391729657701024 n

Asmeninis treneris

Tomas Stasiūnas:

– Sportu duomiuosi ir profesionaliai sportuoju jau 19 metų, vaikystėje intensyviai žaisdavau krepšini. Fitnesu domiuosi 10 metų. Nuolatos domiuosi sporto naujovėmis, kurias išbandęs sėkmingai pritaikau savo klientams, esu seminarų, susijusių su fitnesu bei mityba, dalyvis, savo karjera esu paskyręs tobulinimuisi ir pagalba žmonėms, norintiems išmokti gyventi sveikiau, sužinoti paslaptis, susijusias su sportu bei mityba.

Noras visada tobulėti privedė prie to, kad kiekvieną klientą padedu priartinti prie jo tikslo ir padaryti laimingesnį, sveikesnį bei gražų sau bei kitiems. Gyvenime esu išbandęs ne vieną sporto šaką, ir kiekviena atnešė į mano gyvenimą naudos.

Jums mieli klientai atskleisiu naudingiausias paslaptis bei padėsiu pritaikyti kiekvienoje gyvenimo situacijoje, siekiant puikios formos bei sveikatos Didžiausias malonumas man, kaip asmeniniam treneriui yra, kai mano klientas pasiekia savo rezultatą bei tęsia savo gyvenimą vadovaudamasis mano duotais patarimais, ko pasekoje džiaugiasi puikia savijauta bei gražiu kūnu.

AKU0348 Edit

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas