Sportas

TRX funkciniai diržai

Užsiėmimai, kurių metu dirba daug raumenų grupių, suteikia galimybę atrasti savo vidinę stiprybę, transformuoti protą ir kūną, padidinti ištvermę, gerinti savo sveikatą ir pasiekti naujų bei žymių fizinę gerovę skatinančių rezultatų.

TRX diržų pagalba atliekami pratimai padės pagerinti laikyseną, koordinaciją, kūno lankstumą bei stangrumą, taip pat padės sustiprinti pilvo, nugaros, sėdmenų raumenis.

TRX treniruoklis – tai kabančių diržų sistema, kuri leidžia atlikti įvairius jėgos pratimus pasinaudojant savo kūno svoriu. Treniruočių rezultatas – sustiprinti raumenys, didesnė ištvermė, dailesnis ir lankstesnis kūnas, geresnė koordinacija ir pusiausvyra. Efektyvių treniruočių metu kiekvienas sulaukia išskirtinio trenerio dėmesio, kiekvienam leidžiama treniruotis individualiu tempu, nes krūvis ir intensyvumas parenkamas individualiai, todėl jos tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems.

TRX diržų pagalba atliekami pratimai padės:

– pagerinti laikyseną, koordinaciją, kūno lankstumą bei stangrumą;

– sustiprinti pilvo, nugaros ir sėdmenų raumenis;

– padidinti ištvermę.

Klaipėdoje:

  • antradieniais ir ketvirtadieniais 18.15 val. pradedantieji
  • antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30 val. pažengę

Kaina 40 eur./mėn.

Treneris Tomas Stasiūnas2

29543254 847793792074092 3666391729657701024 n

Asmeninis treneris

Tomas Stasiūnas:

– Sportu duomiuosi ir profesionaliai sportuoju jau 19 metų, vaikystėje intensyviai žaisdavau krepšini. Fitnesu domiuosi 10 metų. Nuolatos domiuosi sporto naujovėmis, kurias išbandęs sėkmingai pritaikau savo klientams, esu seminarų, susijusių su fitnesu bei mityba, dalyvis, savo karjera esu paskyręs tobulinimuisi ir pagalba žmonėms, norintiems išmokti gyventi sveikiau, sužinoti paslaptis, susijusias su sportu bei mityba.

Noras visada tobulėti privedė prie to, kad kiekvieną klientą padedu priartinti prie jo tikslo ir padaryti laimingesnį, sveikesnį bei gražų sau bei kitiems. Gyvenime esu išbandęs ne vieną sporto šaką, ir kiekviena atnešė į mano gyvenimą naudos.

Jums mieli klientai atskleisiu naudingiausias paslaptis bei padėsiu pritaikyti kiekvienoje gyvenimo situacijoje, siekiant puikios formos bei sveikatos Didžiausias malonumas man, kaip asmeniniam treneriui yra, kai mano klientas pasiekia savo rezultatą bei tęsia savo gyvenimą vadovaudamasis mano duotais patarimais, ko pasekoje džiaugiasi puikia savijauta bei gražiu kūnu.

AKU0348 Edit

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas