Sportas

Strechingas-tempimai-lankstumo treniruotės

 

STRETCH – tai lankstumo lavinimo treniruotės, kuriose špagatas nėra pagrindinis tikslas. Siekiame judėjimą paversti malonumu, atrasti kūno laisvumo jausmą po užsiėmimo, atrasti būseną, kuri leis įsimylėti tempimo pratimus.
Treniruotės tinka visiems, kas nori atrasti laisvesnį judėjimą, atpalaiduoti sustingusį kūną po sėdimo darbo ofise ar ištempti sustingusius raumenis po sporto treniruotės.
Užsiėmimus lanko studijos lankytojai, šokėjai ir tiesiog norintys atrasti savo kūno galimybes.
Amžius STRETCH treniruotėse nėra svarbus, pradėti gerinti lankstumą galima bet kuriuo metu.

Klaipėdoje:

  • antradieniais ir ketvirtadieniais 20.15 val.

Kaina 45 eur./mėn.

29543254 847793792074092 3666391729657701024 n

Sportu domiuosi ir profesionaliai sportuoju jau 22 metus, vaikystėje intensyviai žaisdavau krepšini. Fitnesu domiuosi 15 metų. Nuolatos seku sporto naujoves, kurias išbandęs sėkmingai pritaikau savo klientams. Su malonumu skiriu savo laiką tobulinimuisi ir pagalba žmonėms, norintiems išmokti gyventi sveikiau, sužinoti paslaptis, susijusias su sportu bei mityba. Noras visada tobulėti privedė prie to, kad kiekvieną klientą padedu priartinti prie jo tikslo ir padaryti laimingesnį, sveikesnį bei gražų sau bei kitiems. Gyvenime esu išbandęs ne vieną sporto šaką, ir kiekviena atnešė į mano gyvenimą naudos. Jums mieli klientai atskleisiu naudingiausias paslaptis bei padėsiu pritaikyti kiekvienoje gyvenimo situacijoje, siekiant puikios formos bei sveikatos Didžiausias malonumas man, kaip treneriui yra, kai mano klientas pasiekia savo rezultatą bei tęsia savo sportišką gyvenimą vadovaudamasis mano duotais patarimais, ko pasekoje džiaugiasi puikia savijauta bei gražiu kūnu.

 

Funkcinės treniruotės su diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai pasitelkiant tik savo kūno svorį. Su TRX funkcinių treniruočių diržais galite sportuoti ir daryti visus pratimus taip pat kaip ir užsiėmimuose su jėgos treniruokliais. Treniruočių metu kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis, kūnui suteikiamos skirtingos pozicijos įvairiais kampais. Tokiu būdu atliekant pratimus įdarbinami viso kūno raumenys, nuolatos dirba nugaros bei pilvo preso raumenys, efektyviai dirba gilieji raumenys.

 

Mėnesio kaina 45 Eur.

Antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30

Klaipėdoje

Asmeninis treneris

Tomas Stasiūnas:

– Sportu duomiuosi ir profesionaliai sportuoju jau 19 metų, vaikystėje intensyviai žaisdavau krepšini. Fitnesu domiuosi 10 metų. Nuolatos domiuosi sporto naujovėmis, kurias išbandęs sėkmingai pritaikau savo klientams, esu seminarų, susijusių su fitnesu bei mityba, dalyvis, savo karjera esu paskyręs tobulinimuisi ir pagalba žmonėms, norintiems išmokti gyventi sveikiau, sužinoti paslaptis, susijusias su sportu bei mityba.

Noras visada tobulėti privedė prie to, kad kiekvieną klientą padedu priartinti prie jo tikslo ir padaryti laimingesnį, sveikesnį bei gražų sau bei kitiems. Gyvenime esu išbandęs ne vieną sporto šaką, ir kiekviena atnešė į mano gyvenimą naudos.

Jums mieli klientai atskleisiu naudingiausias paslaptis bei padėsiu pritaikyti kiekvienoje gyvenimo situacijoje, siekiant puikios formos bei sveikatos Didžiausias malonumas man, kaip asmeniniam treneriui yra, kai mano klientas pasiekia savo rezultatą bei tęsia savo gyvenimą vadovaudamasis mano duotais patarimais, ko pasekoje džiaugiasi puikia savijauta bei gražiu kūnu.

AKU0348 Edit

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas