TinaDance | Sportas
15725
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15725,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Sportas

TRX funkciniai diržai

Užsiėmimai, kurių metu dirba daug raumenų grupių, suteikia galimybę atrasti savo vidinę stiprybę, transformuoti protą ir kūną, padidinti ištvermę, gerinti savo sveikatą ir pasiekti naujų bei žymių fizinę gerovę skatinančių rezultatų.

TRX diržų pagalba atliekami pratimai padės pagerinti laikyseną, koordinaciją, kūno lankstumą bei stangrumą, taip pat padės sustiprinti pilvo, nugaros, sėdmenų raumenis.

TRX treniruoklis – tai kabančių diržų sistema, kuri leidžia atlikti įvairius jėgos pratimus pasinaudojant savo kūno svoriu. Treniruočių rezultatas – sustiprinti raumenys, didesnė ištvermė, dailesnis ir lankstesnis kūnas, geresnė koordinacija ir pusiausvyra. Efektyvių treniruočių metu kiekvienas sulaukia išskirtinio trenerio dėmesio, kiekvienam leidžiama treniruotis individualiu tempu, nes krūvis ir intensyvumas parenkamas individualiai, todėl jos tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems.

TRX diržų pagalba atliekami pratimai padės:

– pagerinti laikyseną, koordinaciją, kūno lankstumą bei stangrumą;

– sustiprinti pilvo, nugaros ir sėdmenų raumenis;

– padidinti ištvermę.

Klaipėdoje:

  • antradieniais ir ketvirtadieniais 18.15 val. pradedantieji
  • antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30 val. pažengę

Kaina 35 eur./mėn.

Treneris Tomas Stasiūnas

Pilateso mankštos

Judėjimas — geros sveikatos, puikios savijautos ir energijos garantas. Tad laisvalaikį kviečiame leisti aktyviai, įdomiai ir prasmingai.Tai užsiėmimai tiems, kurie siekia kūno, proto bei sielos harmonijos. Profesionalūs šokių ir sporto treneriai kviečia visus, norinčius pajudėti kiekvienam priimtinu ir labiausiai patinkamu būdu. Dabar tarp sulieknėti trokštančių žmonių itin išpopuliarėjo pilatesas — pratimų kompleksas, pavadintas jo kūrėjo Džozefo Pilateso garbei. Kineziterapeutu dirbęs Pilatesas šią pratimų sistemą sukūrė po įvairių traumų sveikstantiems žmonėms, sujungęs vakarietiškos gydomosios mankštos ir rytietiškos jogos principus. Tai daugiausia tempimo pratimai. Jų metu raumenims tenka nedideli, bet saugūs krūviai, padedantys atsikratyti antsvorio, padailinti kūno linijas.
Pilateso mankštos privalumai:
– mankštos metu stiprinamas raumenynas, gerinama laikysena, lankstumas, pusiausvyra, kvėpavimo sistema;
– treniruojamos ne tik stambiosios raumenų grupės, bet ir gilieji vidiniai raumenys, kurie nelabai aktyvūs kitų treniruočių metu;
– kiekvienas pratimas atliekamas susikoncentravus, neįsitempus, tolygiai, kontroliuojant savo judesius ir giliai kvėpuojant;
– nėra pavojaus pasitempti raumenis ar raiščius, nes judesiai yra lėti, plastiški;
– stiprinami gilieji, stuburą stabilizuojantys raumenys, treniruojami silpnieji, ištempiami sutrumpėję raumenys;
– kūnas darosi lankstesnis, ilgesnis ir stipresnis;
– vienas didžiausių mankštos privalumų — atsipalaidavimas, įtampos bei streso pašalinimas;
– koncentracija bei tikslingas pratimų atlikimas duoda ilgalaikių rezultatų;
– pilateso mankštoje yra daug pratimų, stiprinančių pilvo raumenis, ypač jų giliuosius sluoksnius ir dubens dugno raumenis;
– pilatesas padeda raumenims sudeginti nereikalingus riebalus, tonizuoja raumenis.
Užsiėmimų laikai Klaipėdoje:
Pirmadieniais – trečiadieniais 18.15 val.
 Kaina:
2 kartai  savaitėje 35 eur./mėn.

Sportuok su vaiku (0-1m)

Sportuok su vaiku. Naujos „Tina dance fitness studio“ treniruotės mamoms ir jų kūdikiams.

Siūlome mankštą mamytėms su mažyliais nuo 3 mėnesių iki 1 metų.

Sportuoti su kūdikiu smagu! Stiprinamas mamos ir vaiko ryšys, stiprinamas kūnas, dailinama figūra. Pradėk. Bus puiki proga prasiblaškyti, išeiti iš namų ir susirasti draugų!

Registruokis ir sportuok su vaiku Klaipėdoje – Švyturio arena, korpusas 7, 1 aukštas, patogus patekimas į studiją su vežimukais!

Pirmadieniais ir trečiadieniais 12 val./30 eur. mėnesiui.

Vienkartinis apsilankymas 7 eur.

Fitness lazdos -individualios treniruotės

Multifunkcinės FITNES lazdos — naujas ir pažangus fitneso įrankis, sukurtas veiksmingai suderinti raumenų jėgą, ištvermę ir lankstumą. Tai labai smagios, įdomios, specifinės ir svarbiausia efektyvios treniruotės!

Multifunkcinė treniruočių lazda su gumomis lazdos galuose leidžia sistemingai treniruoti visas raumenų grupes.

Zumba

Jau greitai pristatysime ir ZUMBOS užsiėmimus!

Kūno dizainas

Kūno dizainas – tai vidutinio intensyvumo, jėgos treniruotė, puikiai tinkanti įvairaus amžiaus, įvairaus fizinio pasirengimo moterims, norinčioms patobulinti kūno linijas ir puikiai jaustis. Treniruotę sudaro pratimai įvairioms raumenų grupėms, naudojant step‘us, svarelius ir gumas. Atliekami pratimai stiprina kūno raumenis, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, mažina įvairių traumų tikimybę, gerina laikyseną, mažina kūno svorį.

Užsiėmimai vyksta:

Pirmadieniais – trečiadieniais – penktadieniais 17.30 val.

Kaina:

2 kartai į savaitę 30 eur. mėnesiui

3 kartai į savaitę 39 eur. mėnesiui

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas