Title

„Kai aš šoku, jaučiu kaip skrenda mano siela…“
Kristina yra kolektyvo įkūrėja, šokių studijos vadovė, pagrindinė choreografė, šokių mokytoja bei kolektyvo siela. Šokiai Kristinai yra lyg maža gyvenimo virtuvėlė, kurioje kitų žmonių pasiekimai ir švytintys veidai suteikia didžiausią laimę.

Tina Navickaitė

Direktorė


Title

„Šokis ne tik darbas, kurį be galo myliu, tai daug daug daugiau…”
Šokis Agnės gyvenime atsirado labai netikėtai, įsiveržė kaip viesulas bei tapo visko atrama ir naujų atradimų gyvenime tekmė.

Agnė Navickaitė – Stasiūnienė

Direktorės pavaduotoja


Title

„Šokis tai energijos užtaisas, priverčiantis sėdintį atsistoti, stovinti šokti, o verkiantį nusišypsoti.“
Šokiai ir trenerės darbas Birutei suteikia begalinę ramybę ir patį svarbiausią dalyką gyvenime – laimę. Energijos ir gero nuotaikos su ja niekada netrūks!

Birutė Grikpėdytė

Choreografė/Šokio pedagogė

Title

„Didžiausias malonumas man, kai mano klientas pasiekia užsibrėžtą rezultatą bei vadovaujasi mano duotais patarimais ateityje, ko pasekoje džiaugiasi puikia savijauta bei gražiu kūnu“
Tomas jau 20 metų užsiima sportine veikla profesionaliai bei pažada, kad savo klientams atskleis visas puikaus kūno ir geros sveikatos paslaptis!

Tomas Stasiūnas

Asmeninis/grupinių užsiėmimų treneris.

Title

Aktyvus šokėjas ir sportininkas, dalyvavęs Pasaulio bei Europos čempionatuose su Lotynų Amerikos ansambliu ,,Žuvėdra‘‘. Paulius turi daugybę įpūdingų diplomų bei padėkos raštų, o savo sukaupta patirtimi pažada pasidalinti su visais.

Paulius Derkač

Choreografas


Title

„Jei tik pamatau degančias akis ir žmones norinčius tobulėti, mano širdis užsidega ir suprantu, kad mums pavyks!“
Eiva nori būti visų pirma draugė kiekvienam komandos nariui, kuri gali ne tik dalintis savo patirtimi, bet ir kurti šiltą atmosferą, kad visi jaustųsi saugūs, galintys tobulėti ir augti, ne tik kaip šokėjai, bet kaip ir asmenybės!

Eiva Dobilaitė

Choreografė

Title

„Jau vaikystėje supratau, kad kūryba yra mano laisvė.“
Mokydamas vaikus šokti Tomas nori būti tiesiog geras jų draugas, kuris veda hip hop kultūros keliu ir padeda atsiskleisti vidiniams resursams. Treneris tiki, kad jo mokiniai taps savo srities profesionalais, stiprūs šios subkultūros atstovai ir stebins kolegas puikiais pasiekimais.

Tomas Vaškys

Break dance  – treneris


Title

„Esu breiko komandos Break Fellows narys, scenoje dar vadinamas BboyGin.”
Gintaras šokių treniruotėse stengiasi įžvelgti kiekvieno individualumą šokyje, padėti atrasti savą stilių, kad kiekviena bgirl ir kiekvienas bboy’us atsineštų kažką savito ir pridėtų dalelę savęs šokių aikštelėje. Let’s go Bgirls & Bboys!

Gintaras Bilvinas

Šokių ir Break Fellows komandos treneris

Title

Mažytė, energinga, vaikų mylima, šiuolaikinio šokio mokytoja – Samanta Lubė.
Šokis mane lydi jau daugiau nei 20 metų ir tuo labai džiaugiuosi. Tai vieta, kur galiu realizuoti save. Labai laukiu mažų ir didelių vaikų pasinerti į šokių pasaulį ir kartu kurti savo šokio istoriją! 

Samanta Lubė

Šiuolaikinio šokio trenerė

Title

„Šokis – galimybė būti savimi. Body language – sielos išlaisvinimas!”
Su trenerė Irina išmėginsite įvairius vaidmenis, išsilaisvinsite iš baimių ir kompleksų, pamilsite save tokį, koks esate! 

Irina Pleskanosova

Body language šokių trenerė

Title

“Šokadama pati ir mokydama vaikus šokti, jaučiuosi lyg skraidydama padebesiais.”
Darija jaučia didžiulę palaimą širdyje, kai jos mokomi vaikai su kiekviena diena vis labiau tobulėja. Ji išmokys kiekvieną pamilti šokius, pajausti savo kūną ir niekada nepasiduoti! 

Darija Kalikaitė

Asistuojanti trenerė