Komanda

Kas mes tokie?

AKU_4035

Kristina Navickaitė

Direktorė

Daugiau

Kolektyvo įkūrėja, šokių studijos vadovė, pagrindinė choreografė ir šokių mokytoja.

Kai aš šoku, jaučiu kaip skrenda mano siela… ??? Kiekviena moteris norėtų kuo ilgiau išlaikyti savo grožį bei dailias kūno linijas, bet ne kiekviena suvokia, kad tam ne visuomet padeda kūno sekinimas, aerobika ar dietos… Išmokite kaip suderinti naudą ir malonumą ir rinkitės kurį iš naujausių šokio meno krypčių jums labiausiai prie širdies. Niekada nepamirškite klausyti savo vidinio balso…

AKU_3824

Agnė  Navickaitė-Stasiūninė 

Direktorės pavaduotoja

Daugiau

Nors baigiau teisės ir socialinio darbo studijas diplomai tūno stalčiuje 🙂 Šokiai  ir aktyvi veikla nugalėjo,  nes širdžiai neįsakysi… Šokis mano gyvenime atsirado labai netikėtai, įsiveržė kaip viesulas…ir nepaleidžia jau labai seniai. Tiesą sakant, net nebandžiau išsilaisvinti ar pabėgti nuo jo…einat paskui jį tiek daug atradimų ir patyrimų, kad joks kitas darbas to man nesuteiktu.  Jis tapo visko atrama ir naujų atradimų mano gyvenime tėkme – tai ne tik darbas kurį aš be galo myliu tai daug daug daugiau…. Sakoma pasirink mėgstamą veiklą ir niekada nereiks  tau dirbti 😉

AKU_3699
Tomas Stasiūnas
Asmeninis/grupinių užsiėmimų treneris.
Daugiau

Sportu duomiuosi ir profesionaliai sportuoju jau 15 metų, vaikystėje intensyviai žaisdavau krepšini. Fitnesu domiuosi 10 metų. Nuolatos domiuosi sporto naujovėmis, kurias išbandęs sėkmingai pritaikau savo klientams, esu seminarų, susijusių su fitnesu bei mityba, dalyvis, savo karjera esu paskyręs tobulinimuisi ir pagalba žmonėms, norintiems išmokti gyventi sveikiau, sužinoti paslaptis, susijusias su sportu bei mityba. Noras visada tobulėti privedė prie to, kad kiekvieną klientą padedu priartinti prie jo tikslo ir padaryti laimingesnį, sveikesnį bei gražų sau bei kitiems. Gyvenime esu išbandęs ne vieną sporto šaką, ir kiekviena atnešė į mano gyvenimą naudos. Jums mieli klientai atskleisiu naudingiausias paslaptis bei padėsiu pritaikyti kiekvienoje gyvenimo situacijoje, siekiant puikios formos bei sveikatos Didžiausias malonumas man, kaip asmeniniam treneriui yra, kai mano klientas pasiekia savo rezultatą bei tęsia savo gyvenimą vadovaudamasis mano duotais patarimais, ko pasekoje džiaugiasi puikia savijauta bei gražiu kūnu.

AKU_3596
Birutė Grikpėdytė
Choreografė/Šokio pedagogė
Daugiau

Šokis- tai energijos užtaisas, priverčiantis sėdintį atsistoti, stovinti šokti, o verkiantį nusišypsoti. Man šokis poema, kurio kiekvienas judesys-žodis, kiekvienas žodis emocija, gyvenimas. Judėti reiškia mylėti save, atrasti savyje nenustygstantį žmogų, kuris pasineria į muzikos ir judesio pasaulį. Šokis- kaip gyvenimas, ieškai atrandi, turi duodi, imi gauni. Todėl šokti man taip gera ir nuostabu! Šokimas man suteikia-begalinę ramybę ir laimę. O kas svarbiau gyvenime nei būti Laimingu? Tad kviečiu ateiti pas mus ir aš pasidalinsiu su jumis savo patirtimi, energija ir gera nuotaika!

Title
AKU_2932
Tomas Vaškys
Break dance  – treneris
Daugiau
Vaikystėje supratau, kad kūryba yra mano laisvė. Nešioti plačius rūbus, reiškė savęs nevaržyti, o repas vidinio pasaulio išraiškos priemonė, gal netgi mano sielos kalba. Dailės mokykloje buvau užburtas spalvų magijos, vėliau susižavėjau graffiti menu, taip į gyvenimą atėjo ir visa hip hop kultūra, o breikas tapo viską apjungianti maištavimo forma. Pasileidi neįprastą ausiai ritmą, kūnu pradedi kurti nežemiškas figūras, peržengiančias žmogaus fizines galimybes ir taip išlieji paauglišką energiją. Šis šokis mane dar labiau “vežė”, kai matydavau stebėtojus, kurie iš nuostabos ir netgi baimės, pakeltais antakiais tiesiog sustingdavo. Freeze! Mano sceninis vardas Bboy Tommi Vee. Šokio manija mane lydi nuo 2003-iųjų, nes per ilgus treniruočių metus taip pat supratau, kad breikas puikiai tinka palaikyti fiziniai formai ir atsipalaiduoti nuo protinio darbo. Tina Dance studijoje formuojame BREAK FELLOWS komandą, kuri pažada įtraukti į pačius įdomiausius nuotykius! Mokindamas vaikus, noriu būti tiesiog jų draugas, vedantis hip hop kultūros keliu, atskleisti jų vidinius resursus ir stengtis išugdyti stiprius šios subkultūros atstovus. Kita vertus, mažų mažiausiai vieną dieną jie taps kokios nors srities specialistais gerai šokančiais breiką ir stebinančiais savo kolegas ? Peace.
AKU_3712
Paulius Derkač
Choreografas
Daugiau

Aktyvus šokėjas-sportininkas, dalyvavo Pasaulio bei Europos čempionatuose su Lotynų Amerikos ansambliu ,,Žuvėdra‘‘. Yra apdovanotas įvairiais raštais ir diplomais.

AKU_2990
Gintaras Bilvinas
Šokių mokytojas
Daugiau

Informacija ruošiama…

no image
Daugiau

Informacija atnaujinama

AKU_3187
Eiva Dobilaitė
Choreografė
Daugiau
Šokiai pas mane atsirado nuo 4 metų, eidavau pas mama į tautinių šokių repeticijas ir taip prasidėjo mano kelias, tautiniai, orkestriniai, pop, šiuolaikiniai, gatvės šokiai bei salsa, nuo 15 metų susikūriau savo kolektyva, nes man vis tiek buvo per mažai patirties, šokių bei kelionių, taip prasidėjo mokytojo kelias, laimėta ir sudalyvauta begalės konkursų, apkeliauta daug Lietuvos, Baltijos šalių, pasaulio chempionatų, dabar mano širdis pulsuoja ties teatru, šiuolaikiniu šokiu bei salsa, teatras atskleidė dar gražesnę ir gilesnę šokio pusę, tiesiog apskritai jaučiuosi laiminga, kad turiu tiek patirties, kad galiu dalintis savo žiniomis, ir žinau, kad dar mokintis yra begalės dalykų, šokis ta vieta, kur niekada nėra pabaigos tobulėjimui, jis kinta labai greitai, tik spėk vytis ?
Mano šiuolaikinio šokio grupėse nėra ribų, nes toks jau tas šokis, jeigu tik pamatau degančias akis ir žmonęs norinčius tobulėti, mano širdis užsidega ir suprantu, kad mums pavyks, norisi, kad komandoje aš būčiau draugė galinti dalintis savo patirtimi, taip pat pati mokintis ir kurti šiltą atmosferą, kurioje visi jaustųsi saugūs, galintys tobulėti ir augti, ne tik kaip šokėjai, bet kaip ir asmenybės!
Iki susitikimo! ❤️
no image
Daugiau

Informacija atnaujinama

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas