TinaDance | Komanda
15754
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15754,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Komanda

Kas mes tokie?

_AKU5191

Kristina Navickaitė

Direktorė

Daugiau

Kolektyvo įkūrėja, šokių studijos vadovė, pagrindinė choreografė ir šokių mokytoja.

_AKU5114

Agnė  Navickaitė-Stasiūninė 

Direktorės pavaduotoja

Daugiau

Šokis mano gyvenime atsirado labai netikėtai, įsiveržė kaip viesulas…ir nepaleidžia jau seniai. Tiesą sakant, net nebandau išsilaisvinti ar pabėgti nuo jo. Einat paskui jį tiek daug atradimų ir patyrimų, kad joks kitas darbas to man nesuteiktu.  Jis tapo visko atrama mano gyvenime – tai ne tik darbas kurį aš be galo myliu tai daug daug daugiau….

_AKU0348-Edit
Tomas Stasiūnas
Asmeninis/grupinių užsiėmimų treneris.
Daugiau

Sportu duomiuosi ir profesionaliai sportuoju jau 15 metų, vaikystėje intensyviai žaisdavau krepšini. Fitnesu domiuosi 10 metų. Nuolatos domiuosi sporto naujovėmis, kurias išbandęs sėkmingai pritaikau savo klientams, esu seminarų, susijusių su fitnesu bei mityba, dalyvis, savo karjera esu paskyręs tobulinimuisi ir pagalba žmonėms, norintiems išmokti gyventi sveikiau, sužinoti paslaptis, susijusias su sportu bei mityba. Noras visada tobulėti privedė prie to, kad kiekvieną klientą padedu priartinti prie jo tikslo ir padaryti laimingesnį, sveikesnį bei gražų sau bei kitiems. Gyvenime esu išbandęs ne vieną sporto šaką, ir kiekviena atnešė į mano gyvenimą naudos. Jums mieli klientai atskleisiu naudingiausias paslaptis bei padėsiu pritaikyti kiekvienoje gyvenimo situacijoje, siekiant puikios formos bei sveikatos Didžiausias malonumas man, kaip asmeniniam treneriui yra, kai mano klientas pasiekia savo rezultatą bei tęsia savo gyvenimą vadovaudamasis mano duotais patarimais, ko pasekoje džiaugiasi puikia savijauta bei gražiu kūnu.

_AKU1676
Birutė Grigpėdytė
Choreografė/Šokio pedagogė
Daugiau

Šokis- tai energijos užtaisas, priverčiantis sėdintį atsistoti, stovinti šokti, o verkiantį nusišypsoti. Man šokis poema, kurio kiekvienas judesys-žodis, kiekvienas žodis emocija, gyvenimas. Judėti reiškia mylėti save, atrasti savyje nenustygstantį žmogų, kuris pasineria į muzikos ir judesio pasaulį. Šokis- kaip gyvenimas, ieškai atrandi, turi duodi, imi gauni. Todėl šokti man taip gera ir nuostabu! Šokimas man suteikia-begalinę ramybę ir laimę. O kas svarbiau gyvenime nei būti Laimingu? Tad kviečiu ateiti pas mus ir aš pasidalinsiu su jumis savo patirtimi, energija ir gera nuotaika!

Title
_AKU1516
Paulius Derkac
Choreografas
Daugiau

Aktyvus šokėjas-sportininkas, dalyvavo Pasaulio bei Europos čempionatuose su Lotynų Amerikos ansambliu ,,Žuvėdra‘‘. Yra apdovanotas įvairiais raštais ir diplomais.

12182093_1043511429017141_1359862774_n
Dovilė Butkutė
Choreografė/Šokių mokytoja
Daugiau

Šokis tai mano gyvenimas ir mano didžiausia aistra. Šokis mano gyvenime jau 18 metų. Nuo pat mažens lankiau ir mokiausi įvairaus stiliaus šokių, su kolektyvais lankiausi ir dalyvaudavome ir laimėdavome konkursuose vykstančiuose Lietuvoje ir užsienyje, taip pat savo gimtąjąme mieste baigiau choreografijos mokyklą. Supratusi jog šokis tai mano būdas išreikšti jausmus, studijavau šokio pedagogiką, studijų metu lankiau įvairius seminarus bei mokymus ir įgijau bakalauro diplomą. Manau kad šokis nėra vien tik judesių technika, sporto šaka, man tai labiau kūno kalba kuria galima išreikšti savo jausmus ir taip bendrauti 🙂

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas