Vaikų vasaros stovykla prie jūros: 7 dienos pilnos nuotykių!

Kai tik pradeda šilti orai, visi pradedame planuoti savo vasaros atostogas. Dažnu atveju tokias atostogas įsivaizduojame kažkur prie jūros, kur saulė, smėlis ir žydras dangus. Tina Dance kolektyvas jau daugybę metų organizuoja vasaros atostogas vaikams. Vienas iš tokių atostogų pasirinkimų – stovykla prie jūros Melnragėje „Summer Camp“. Baltijos jūros pakrantė, yra puiki ir vaikų labai pamėgta vieta, kur kasmet nutinka daug smagių nuotykių ir nepamirštamų akimirkų.

Vaikai leidžia laiką gamtoje, maudosi jūroje ir mėgaujasi poilsio akimirkomis su draugais. Stovykla organizuojama atokiau nuo miesto triukšmo, todėl vaikai gali atsikvėpti nuo kasdienybės ir tiesiog mėgautis gamtos grožiu. Ši vaikų vasaros stovykla trunka 7 dienas ir yra tobula proga tėveliams išleisti savo mažuosius atostogų, tuo pačiu turėti laisvo laiko sau.

„Summer Camp“ stovyklos programa yra įvairi ir įdomi, kiekvienais metais tobulinama, siekiant ją kuo labiau pritaikyti vaikų poreikiams ir pomėgiams. Banglenčių pamokos su profesionaliais treneriais jūroje, futbolo varžybos ant žolės, estafetės gryname ore, šokių maratono šventė, karaokė ir filmų vakarai, spalvų mūšis ir diskotekos. Kiekvienas gali atrasti ką nors atliepiančio savo individualius pomėgius!

Nors šios stovyklos pagrindinis akcentas yra pramogos ir aktyvus poilsis, ji taip pat skatina bendravimą ir gerą tarpusavio santykį. Čia vaikai sutinka naujų draugų, išmoksta dalintis, dirbti komandose ir individualiai. Tokios veiklos lavina socialinius įgūdžius ir padeda kurti ilgalaikes draugystes. Pastarosios remiantis Tina Dance patirtimi, išlieka ne vienerius metus.

Tėveliams svarbu suprasti, kad vaikų vasaros stovykla prie jūros „Summer Camp“, yra ne tik stovykla, kurioje vaikai gali linksmai ir naudingai praleisti laiką, tai neįkainojama patirtis, padedanti vaikams plėtoti asmenines savybes ir talentus, lavinti įvairius įgūdžius ir kurti gerus prisiminimus. Todėl tikrai verta apsvarstyti galimybę leisti savo vaikams dalyvauti tokioje nuotykių pilnoje stovykloje, jei jie dar nėra to bandę… Nepasigailėsite!