Stovykla prie jūros: atostogos vaikams ir tėvams?

Vaikų vasaros stovykla prie jūros gali tapti puikiomis atostogomis ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Pabūti bent savaitę prie Baltijos jūros yra nepaprastai naudinga tiek fizinei, tiek psichologinei žmogaus sveikatai. Tokios atostogos malšina nuovargį ir stresą, bei turi gydomųjų savybių. Šiame straipsnyje apžvelgsime kuo tokios atostogos yra naudingos:

Pirmiausia, Baltijos jūra žinoma dėl savo jodo, kuris turi gydomųjų savybių – stiprina imuninę sistemą ir padeda kūnui atsikratyti toksinų. Dažnas buvimas prie jūros ne tik padeda atsipalaiduoti. Taip pt skatina laimės jausmą, gerina bendrą savijautą ir net smegenų veiklą!

Visų antra, jūros vandenyje yra ir kitų mineralų, kurie svarbūs kūno sveikatai. Magnis, kalis ir kalcis, esantys jūros vandenyje, gali padėti kūnui kovoti su uždegiminiais procesais ir pagerinti virškinimo sistemą. Be to, kvėpavimas pajūrio oru pagerina kvėpavimo takų būklę ir sumažina alergijos simptomus. Tokiu būdu pagerėja net miego kokybė!

Taip pat, svarbu paminėti ir saulės spindulius, kurių trūkumas gali sukelti vitamino D trūkumą. Būtent vasaros saulės spinduliai suteikia organizmui reikalingo vitamino D kiekį. Pastarasis yra būtinas kaulų stiprumui ir imuninei sistemai palaikyti. Todėl, būdami prie jūros, galite patirti dvigubą naudą – tiek iš jodo, tiek iš saulės spindulių.

Atostogos prie jūros yra puiki galimybė atsipalaiduoti ir pasimėgauti laisvalaikiu. Jei norite šias vasaros atostogas praleisti tik dviese be vaikų – turime jums išeitį! Kasmet organizuojame vaikų vasaros stovyklas prie jūros – Summer Camp arba tarptautinė edukacinė stovykla iCamp!. Šiose stovyklose vaikai gali ne tik smagiai leisti laiką, bet ir mokytis naujų dalykų, ugdyti komandinį darbą ir bendravimo įgūdžius. Tuo tarpu jūs turėsite galimybę pasimėgauti laisvalaikiu prie jūros ir tuo pačiu būti netoli savo vaikų.

Apibendrinant, vasaros atostogos prie Baltijos jūros suteikia ne tik poilsį, bet ir alternatyvų neturinčias naudas – tiek kūnui, tiek sielai. Todėl, neabejokite, leiskite sau ir savo šeimai pasimėgauti natūralia gamta jau šiemet!