Solo Latino Klaipėdoje: Lotynų Amerikos šokių ritmu

Solo Latino šokiai yra ne tik šokio stilius, bet ir puiki galimybė pažinti Lotynų Amerikos kultūrą! Taip pat ir mums neįprastą šokio stilių ir ritmą. Šis šokio stilius apima įvairius šokio žanrus, tokius kaip Salsa, Cha Cha Cha, Rumba, Samba ir daugelis kitų. Solo Latino stilius nereikalauja partnerio! Tai puiki galimybė pasijusti laisvai, kūrybingai ir pilnai pasinerti į muzikos grožį. Net ir šokant individualiai… Solo Latino Klaipėdoje jau daug metų praktikuojamas šokių studijoje Tina Dance.

Svarbu paminėti, kad ši šokių studija Klaipėdoje dažnai dalyvauja šokių konkursuose bei festivaliuose, kurie skirti mėgėjams, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Todėl tai puiki proga, net nebūnant profesionaliu šokėju, išbandyti savo jėgas ir talentą tarptautinėse šokių scenose! Galime garantuoti, kad tokia patirtis atneš neišdildomų įspūdžių ir nuostabios nuotaikos!

Taip pat – Solo Latino šokių pamokos organizuojamos įvairaus amžiaus suaugusioms moterims ir merginoms, nuo 17 metų. Treniruotės įprastai vyksta grupėse, tačiau kiekviena iš merginų mokomos judėti po vieną Lotynų Amerikos ritmu. Solo Latino šokių pamokos suteikia galimybę mokytis bei gerinti jau išmoktą šokio techniką, lavinti ritmo pjūtį bei suteikia džiaugsmą ir gerą nuotaiką.

Maža to, šios treniruotės yra puikus būdas smagiai praleisti laiką, surasti naujų draugų ir  bendraminčių, bei pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių ir rutinos. Maža to, bet kokie šokiai skatina aktyvų gyvenimo būdą, gerina laikyseną, padeda palaikyti gražias kūno formas ir išlaisvina judesius.

Todėl, jei norite išbandyti save, nebijote priimti naujų iššūkių, trokštate pajusti  Lotynų Amerikos ritmą savo kūne ir leisti vakarus aktyviai – Solo Latino Klaipėdoje, studijoje Tina Dance yra puikus pasirinkimas!

Treniruočių tvarkaraštį galite rasti čia.