Šokiai Klaipėdoje suaugusiems – High Heels šokių pamokos

Klaipėda – miestas su išskirtinėmis kultūrinėmis ir pramoginėmis tradicijomis, galintis pasiūlyti įvairų spektrą paslaugų ir užsiėmimų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šokiai Klaipėdoje suaugusiems Tina Dance šokių studijoje, skirti tiems, kurie nori išmokti naujų šokių žingsnelių ir pažinti save. Vienas iš įdomiausių šokių stilių, kurį galima atrasti Klaipėdoje, yra High Heels šokių pamokos. Tai Jazz Funk stiliaus šokiai, tik ant aukštakulnių!

Šie šokiai yra skirti drąsioms ir pasitikinčioms savimi moterims, kurios nori jaustis moteriškai ir išsiskirti iš minios. Fatališkai moteriški ir grakštūs judesiai, palaidi plaukai, drąsios šokių pozos ir savimi pasitikinti eisena – viskas ko išmoksite šiose treniruotėse. Visai nesvarbu ar esate tik pradedančioji ar jau yra tekę šokti su aukštakulniais! Nes šokių grupės skirstomos pagal patirtį ir įgūdžius. Tai puikus būdas išreikšti savo jausmus, skatinti pasitikėjimą savimi ir išmokti plastiškai ir itin moteriškai judėti. Ne tik šokių aikštelėje bet ir už jos ribų!

High heels šokių pamokos padeda ne tik pasinerti  į muzikos ir plastiškų judesių pasaulį, bet tuo pačiu tai puiki sporto, dailios laikysenos ir grakštumo treniruotė. Kiekvienos treniruotės metu daromi fizinio pasiruošimo pratimai bei tempimai, gerinantys ir palaikantys grakščią, moterišką figūrą, lankstumą bei dailesnes kūno linijas.

Šie šokiai skirti tik merginoms ar moterims nuo 17 metų, kurios trokšta atrasti savyje daugiau moteriškumo, drąsos ir žinoma – pasitikėjimo savimi. Tai ne tik šokio pamoka, bet ir galimybė pažinti save iš naujo, atrasti savo vidinį moterišką žavesį. High Heels šokiai suaugusiems Klaipėdoje yra puiki galimybė išbandyti kažką naujo ir dar neatrasto.

Informaciją apie treniruočių laikus galite rasti čia.