TinaDance | Naujienos
15256
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15256,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Naujienos

Jaukiai ir šiltai laukiam Kalėdų…

Susipažinkite, tai mūsų  žavingosios  SOLO LATINO MOTERYS.

Niekada nevėlu pradėti šokti. Ir tu taip gali!

Prisijunk prie mūsų 😉

Šis savaitgalis toks įspūdingas mūsų kolektyvui jog sunku perteikt tas emocijas. Dalis kolektyvo spindėjo Palangoje, kita puselė Rygoje nuotykių ieškojo… ir patyrėm mes jų net vežimais vežt būtų galima 😅 Truputėlis akimirkų ir įspūdžių šiame filmuke.
Jeigu jautiesi laisvas, tuomet ir esi laisvas. Jeigu jautiesi pririštas, tuomet ir esi pririštas. (Šri Šri Ravi Šankaras)
Foto – Andrius Kundrotas

 

Kristina Navickaitė svečiavosi LNK  realybės šau projekte „Dydžio revoliucija“
Padėjo merginoms  susidoroti su iškilusiais sunkumais šokių aikštelėje.

 

Helloween’o vakarėlis pavyko!!! 2018 11 02
🤪👍👌🤯
#tinadance #party #kids

 

Dėmesio Dėmesio Dėmesio!!!
Tina Dance fitness studijoje, Lapkričio 3 d. 14 val.
Vogue šokio stiliaus SEMINARAS👏
Kurį veda vienintelis ir nepakartojamas Vogue šokio stiliaus meistras Raidas Petrauskas!!!
Raidas Prodigy – Vogue šokio kultūros pradininkas ir kuruotojas Lietuvoje. Priklausantis dvejom Vogue šokio šeimoms ,, Legendary Innovative House Of Prodigy” iš Amerikos ir ,, European International Kiki House Of Angels”. Raidas yra ne tik diplomuotas šokio mokytojas ir vienas didžiausių Vilniaus gatvės šokių studijos ,,SKILLZ” treneris, bet taip pat Vogue šokių profesionalioje teatro scenoje besidalinantis Vilniaus miesto urbanistinio šokio teatro ,,Low Air” atlikėjas. Seminaras skirtas ne tik merginom😎

 

 

Apie mūsų studijos įkūrėją, sielą ir gaivų vėją šiandien „STILIUJE“

Mylim, didžiuojamės ir branginam ❤️

-Kas jums svarbu dabar? – Jei darbe, tai prasminga kūryba. Šokių studijoje matau moteris, kurios pradėjusios ją lankyti pabėga nuo kasdienybės, atsiskleidžia, pradeda gražiai judėti. Man labai malonu matyti, kaip keičiasi tų moterų veidai, kaip jos ima švytėti, pasitikėti savimi. Tame matau prasmę. Yra studiją lankantys vaikai, kurie pribėga, apsikabina ir šaukia: „Oi, kaip mes jūsų pasiilgome!“ Tai – maža gyvenimo virtuvėlė, kurioje veikiu tai, kas man suteikia emocinę grąžą.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/stilius/atvirai/2018/08/28/news/kristina-navickaite-tina-atvirai-apie-viesumo-kaina-skaudzia-praeiti-ir-nauja-meile-7379842/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

 

Tina Dance su džiaugsmu pasitinka rudenį ir nekantrauja sulaukti sugrįžtančių! Nauja pradžia – nauji džiaugsmai!
Šoksim! Keliausim! Draugausim!
Su rugsėjo 1-ąja, mielieji! 

P.S – informacija kam kuriuo metu ateiti šiandien gausite sms žinute, jai pasikeitė numeris ir negautumėte skambinkite rašykite, visada jūsų paslaugoms.
Tina Dance komanda 

Ei, ar nepamiršai?!

Jau nuo rugsėjo 4 d. prasideda 21-asis Tina Dance fitness studio sezonas! Esame laiko patikrintas kolektyvas. Su savo auklėtiniais ne tik  šokame salėse, bet  ir keliaujame po konkursus bei festivalius  ne tik Lietuvoje, bet ir už  jos  ribų. Visą rugsėjo mėnesį  vyks atvirų durų dienos, tad nepasikuklink ir užsuki į svečius! Galėsite pasirinkti tinkamiausią šokių grupę, o rinktis  tikrai yra  iš ko! Net  šeši skirtingi profesionalūs treneriai ir skirtingos šokių  stilistikos nuo  gatvės  šokių iki solo latinto ir t.t !

Formuojamos naujos šokių  grupės vaikams ir jaunimui KLAIPĖDOJE:

*Jai  nerandate  sau tinkamo  laiko informuokite mus su pageidavimu, esant poreikiui formuosis  naujos  grupės :

MAŽYLIŲ ŠOKIŲ IR TEATRO GRUPĖ (3–5 m.) – vaikai mokysis bendrauti su publika, elgtis scenoje, judėti, šoks teatralizuotus pasirodymus, vaidins. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 18.00 val.

VAIKAI pradedantieji (6–8 m.) – įgis gimnastikos pagrindų, šoks klasikinius, džiazo, baleto, šiek tiek POP, disko ir lindihopo stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais 17.15 val. ir penktadieniais 17.30 val.

VAIKAI pradedantieji (8-10 m.) – įgis lankstumo, šoks gatvės, šau ir pop stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 17.00 val.

VAIKAI pradedantieji (8-13 m.)  nauja grupė – įgis lankstumo, šoks gatvės, šau ir pop stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00 val.

VAIKAI pradedantieji (8-10 m.) – įgis lankstumo, šoks gatvės, pop stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30 val.

MERGAIČIŲ GRUPĖ šiuolaikinis šokis (6-9 m.) – „sustiprinta“ grupė. Mergaitės šioje grupėje laukiamos su šokio patirtimi ir gimnastikos pagrindais. Jos mokysis šiuolaikinio bei džiazo šokio paslapčių. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 15.45 val.

MERGAIČIŲ GRUPĖ šiuolaikinis šokis (10–14 m.) – „sustiprinta“ grupė. Mergaitės šioje grupėje laukiamos su šokio patirtimi ir gimnastikos pagrindais. Jos mokysis šiuolaikinio bei džiazo šokio paslapčių. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 16.15 val.

MERGAIČIŲ GRUPĖ šiuolaikinis šokis (10–15 m.) – „sustiprinta“ 2 grupė. Mergaitės šioje grupėje laukiamos su šokio patirtimi ir gimnastikos pagrindais. Jos mokysis šiuolaikinio bei džiazo šokio paslapčių. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais – 16.15 val.

BERNIUKŲ GRUPĖ gatvės/breiko (7–14 m.) – šoks show, street, breiko ir lyrinio hiphopo stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais – 16.00 val.

PAAUGLIAI sustiprinta (13–18 m.) – mokysis show, gatvės stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais – 18.00 val.+ penktadieniais papildomai.

SUAUGUSIEMS KLAIPĖDOJE:

MOTERYS, MERGINOS IR VYRAI – mokosi šokti solo latino šokius. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 19.00 val., pradedantieji – 20.00 val.
MERGINŲ SHOW GRUPĖ (16–30 m.) – pradedančiųjų grupė. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais – 19.00 val.

MERGINŲ PALAIKYMO KOMANDA KREPŠINIO VARŽYBOSE (14–25 m.) – show stiliaus šokiai. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais – 20.00 val.

KONCERTINĖ GRUPĖ/TV ŠAU GRUPĖ (6–30 m.) – šioje grupėje laukiami šokėjai su patirtimi. Čia nesimokoma šokti – čia šokama. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais – 20.00 val.

Šokių grupės vaikams ir jaunimui GARGŽDUOSE:

VAIKAI (6–9 m.) pradedantieji – mokysis gatvės, show, pop stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 15.00 val.

VAIKAI (8–12 m.) pažengę– mokysis gatvės, show stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 15.45 val.

PAAUGLIAI (13–18 m.) – mokysis show, street ir lyrinio hip hopo stiliaus šokius. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 17.00 val.

MAŽYLIŲ ŠOKIŲ IR TEATRO GRUPĖ (3–5 m.) – vaikai mokysis bendrauti su publika, elgtis scenoje, judėti, šoks teatralizuotus pasirodymus, vaidins. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais – 18.00 val.
P.S – Yra galimybė naudotis neformalaus ugdymo krepšeliu ir gauti nuolaidas šokiams.

GRUPINIAI SPORTO UŽSIĖMIMAI KLAIPĖDOJE:

• PILATESO MANKŠTOS . Užsiėmimai vyks: pirmadienis, trečiadieniais ir penktadieniais — 18:15 val.
• TRX FUNKCINĖS TRENIRUOTĖS SU DIRŽAIS. Užsiėmimų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 18:15 val. – pažengę, 17.30 – pradedantieji.

Kviečiame į solo  latino užsiėmimus!

Dienos trumpėja, o vakarai tamsėja… Dar nesugalvojai ką veikti ilgais rudens vakarais? Bingo – SOLO LATINO šokiai ! Tai šokimo būdas, žinomas visame pasaulyje, šokama po vieną ir nereikalauja partnerio, todėl labiausiai paplitę tarp moterų ir merginų. Šokių mokymo programa suteiks džiaugsmo ir laisvės pojutį.
Paulius mūsų komandoje treti metai! Šiais metais jis įkvėptas naujų potyrių ir atradimų savo gyvenime tapo įpatingai veržlus ir charizmatiškas! Tad judesį, gerą nuotaiką, šypsenas ir pozityvias emocijas garantuojame!

Ei, ar nepamiršai?!

Jau nuo rugsėjo 4 d. prasideda 20-asis Tina Dance fitness studio sezonas!

Visą rugsėjo mėnesį  vyks atvirų durų dienos, tad nepasikuklink ir užsuki į  svečius.

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas