Neformalus vaikų ugdymas

Svarbi informacija dėl NVŠ vaiko krepšelio!

Esant norui ir galimybėms, dokumentus dėl NVŠ krepšelio galite pradėti tvarkyti  atvykdami į „Tina Dance fitness studio” adresu Dubysos g. 10, Švyturio arena 7 korpusas. Darbo laikas I-V 16.00-19.30 val.

Krepšeliu gali naudotis tik vaikai, kurie lanko mokyklą! Vaikas turintis 6 metus, tačiau nelankantis dar mokyklos, negali pretenduoti į NVŠ krepšelį.

Nuo 2015 metų šokių ir sporto studija „Tina Dance” prisideda prie neformaliojo vaikų švietimo programos, tęsia projektus – (Klaipėdoje, Klaipėdos rajone ir Palangoje).

Šie projektai skirti skatinti kūrybiškumą, atskleisti meninius sugebėjimus, padėti vaikams integruotis į visuomenę, nukreipti jų potencialią energiją į kūrybą, meninę veiklą ir produktyvų laisvalaikį.

Projektų metu vaikai bus kviečiami į „Tina dance” šokių studijas Klaipėdoje, Gargžduose ir Palangoje, kur vyks įvairūs užsiėmimai, šokių pamokos bei bus ugdomas kūrybiškas ir produktyvus laisvalaikis – edukacinių filmų žiūrėjimai, muzikos pamokėlės, įvairūs improvizaciniai, teatriniai užsiėmimai. Čia vaikai ne tik išmoks kaip reikia šokti, bet ir patys kurs šokių kostiumus, rinks muziką ir pilnavertiškai realizuos save meno srityje. Šis projektas skatins būti drąsiems, laisvai reiški mintis, parodyti visuomenei savo talentus – vaikai dalyvaus respublikiniuose konkursuose bei įvairiose miesto šventėse.

 

Pagrindinis tikslas – suteikti galimybę vaikams lengviau integruotis į visuomenę naudojant menines bei edukacines priemones – šokių pamokų metu ne tik tobulėti, bet ir atskleisti vaikų meninius sugebėjimus.

 

Programos uždaviniai tiesiogiai susiję su rezultatu:

1.Paruošti šokių choreografijas, atitinkančias pasirinktą šokių muziką.

2.Tobulinti sukurtas choreografijas, susikurti pasirodymų kostiumus.

3.Dalyvauti respublikiniuose ir tarptautiniuose šokių konkursuose bei įvairiose miesto šventėse, pelnyti prizines vietas

Programos vykdymo metu su vaikais dirbs kvalifikuoti dėstytojai, choreografai, kurie turi atitinkamą išsilavinimą bei daugybę pripažinimų šokių sferoje respublikoje bei už jos ribų.

Kurkime ateitį su šypsena, gera nuotaika ir puikia savijauta – „Šokantys namai ” kolektyvas.

Neformalus vaikų ugdymas

24862388 798345193685619 53035901978651918 n

Nepabandęs nesužinosi ką gali tavo kūnas